2017 Aksesuar Trendleri

2017 aksesuar trendleri giyimimizin yegane tamamlayıcısı aksesuarlarımızı büyütmemizden yana. Hem de büsbüyük kolyeler, küpeler ve bileklikler. Kısacası bu yıl üstümüzde başımızda aksesuarlarımız konuşacak. Giyimde sadeliğe kayışımız aksesuarlarımızı hareketlendiriyor. Her zaman uyum ve biririni tamamlar nitelikte giyinmek gerektiğini işaret eden moda 2017 yılında da rotayı bu yönde gösteriyor. Renkleri, sadeliği ve ışıltıyı kullan ama uyum için de kullan!
2017 nin kendine güvenen bir edayla görücüye çıkan  2017 aksesuar trendleri listesini birlikte inceleyelim.
Choker (Tasma) Kolyeyi Tecrübe Etmelisin!
Boynu tamamen saran bir kolye arıyorum fakat bulamıyorum demeye son! Çünkü moda otoriteleri bu kulvardaki açığı keşfetti ve 2017 aksesuar trendleri arasına choker (tasma) kolyeyi dahil etti. Oldukça yaratıcı tasarımlarıyla göz alıcı bu kolyelerde bu yıl öne çıkan renk siyah. Bize kalırsa keşfedilmekte geç bile kalınan bu stil kolyeler eminiz ki adından uzun süre söz ettirecek.
Ben Buradayım Diyen Havalı Kolyeler
Hanımlar bu yıl kullandığınız kolyeniz ister choker kolye şeklinde isterse karnınıza kadar uzanan ebatta olsun boynunuzda “ben buradayım” demeli. İrini irisi kolyelerin revaçta olduğunu söylemek mümkün. Etro, Givenchy ve Loewe koleksiyonlarının başı çektiği bu stil kolye snlayışımızda tam bir trend.
Tek Taraf Yine Bizle!
Arada bir kendini gösterip gösterip giden tek taraflı küpe modası 2017 aksesuar trendlerine bomba gibi bir giriş yapıyor ve kalıcılığının sinyallerini veriyor. Balmain ve Mary Katrantzou defilelerinde göz dolduran bu stilin hanımların havasını değiştirdiği muhakkak.
Işıl Işıl Parla!
Aksesuarda sadeliği sevenlerin yanında ışıltının cazibesinden vazgeçemeyenler için bu yıl ışıl ışıl parla diyoruz. Versace, Lanvin ve Kenzo’nun defilelerinde öne çıkan bu ışıltılar ile kadınlar daha bir şık olacak. Bu tarz aksesuarları ışıltı deyince akla gelen abiye stille değil günlük hayatınızda da kullanabileceksiniz.
Gotik Tarz Öne Çıkıyor
“Giyimimde sivri olmaktan yanayım” diyenler aksesuarlar 2017 de size hitap ediyor. Siyahların hakim olduğu ve goldun da kullanıldığı aksesuarların kendini gösterdiği bu yıl Versus Versace, Louis Vuitton ve Alexander Mcqueen markalarının gotik havadaki kolye ve küpeleri görülmeye değer.
Romantizm Senden Yana
2017 aksesuar trendleri hepimize birden romantik olmayı tavsiye eder nitelikte. İri iri kolye ve küpelerin hoş romantik havasına diyecek söz yok! Erdem, Gucci ve Valentino koleksiyonlarında gözümüze çarpan bu duygusallığa teşvik eden aksesuarlar görülmeye değer.
Rengarenk Takılar
2017 aksesuar trendleri aksesuar anlayışımıza iriliğin yanında renkliliği de getiriyor. Cıvıl cıvıl görünüşleri ve oldukça iri kolyeler takıştırmada minimalizmiden sıkılanlar için ya da “takı dediğin şöyle gösterir kendini” diyenler için. Prada, Dolce & Gabbana ve Chanel gibi devlerin arkanızda duracağından emin olun!
Minimalizmden Vazgeçemeyenler Bu da Sizin İçin!
2017 aksesuar trendleri bu kadar iriliği desteklerken takıda küçük, ince ve naiflikten vazgeçemeyenler için Alexander Wang, Balengiaga ve Stella McCartney tasarımları tam anlamıyla bir numara! Bu konudaki iddialarına inanabilmeniz için ürünlerini görmeniz gerekir.
Doğal ve İri Taşlar Makbul
Bu yıl kolyelerimiz büyük büyük doğal taşlardan oluşacak. Oldukça iri yeşil, mavi farklı şekillerdeki bu taşlı kolyeler uzunlukları ve cazibeli duruşları ile ilgi odağı olacak. Bu tarz kolyeler doğadan taraf olmakla hanımların doğanın enerjilerinden istifade etmesini de sağlayacaklar. Alexis Marbille, Elie Saab ve Dries Van Noten koleksiyonları bu kulvarda öncü.
Pinlere Merhaba
2017 aksesuar trendleri pinleri hayatımıza getiriyor. Bundan böyle çanta, ayakkabı ve saç detaylarında pin kullanımını sıklıkla göreceğiz. Ama bir fark var, pinleri tek olarak değil çoklu olarak kullanıyoruz.
Küpelerde Punk Stil ve Ear Cuff Modası
Asi ruhların tercihi punk stil ve ear cufflar bu yıl trend. Bu tarz küpelerle birşeyleri kolay kolay kabullenmeyişinizi insanlara göstermekte zorlanmayacaksınız.
Bu Yıl Yaratıcılık Konuşturulacak!
2017 aksesuar trendleri hanımlara yaratıcılıklarını konuşturmayı tavsiye eder nitelikte. Sıradanlıktan uzak bu “ben tekim eşim benzerim yok” diyen aksesuarlar giyim üzerinde iddialı duracağa benziyor. Bu stili daha çok kolyelerde görüyoruz.

Yorum yapın